HamStet Home: Úvodní stránka

My Vítejte na naší rodinné stránce

 

Na našich stránkách určitě najdete:

Co tady naopak určitě nenajdete:

A nakonec - co tím chceme dokázat:

K čemu, proboha, potřebuje normální člověk Webovou stránku?

To je jistě rozumná otázka každého rozumného mimojdoucího. My jsme si na ní dali hned tři odpovědi :

To jsme psali před zhruba 20 lety, když jsme začínali.

Dnes je Internet zcela jiný, vyjadřovat se na síti kdykoliv a k čemukoliv se má za normální, ovšem podobná aktivita se většinou přenesla na sociální sítě. A jejich poněkud bulvární a reklamami přesycené prostředí se zase nelíbí nám. Proto si dále držíme tuto stránku, i přes jeji technickou zaostalost a minimální dopad. FB apod. se vyhýbáme jako čert kříži.

Nezdá se vám občas, že společnost u nás doma (a nejspíš ve většině rozvinutých zemí) je posedlá ošklivostí? Aby něco zaujalo, musí to být hnusné jako rodina Simpsonova ošklivé. Jsme proti a tak se pokoušíme prezentovat převážně věci hezké i za cenu, že je někdo bude považovat za kýč nebo naivitu.

Prohlášení o autorských právech

Obsah našich stránek je sestaven z původních materiálů (textů a obrázků) našich, nebo osob, které nám daly s publikací souhlas. Dáváme je k dispozici pod licencí Creative Commons.

Chcete-li cokoliv z našich stránek publikovat nebo jinak využít k nekomerčním účelům, můžete tak učinit, pokud uvedete původ (stačí naše webová adresa). Publikace a jiné využití ke komerčním účelům je možné jen s naším výslovným souhlasem!

Obsah těchto stránek, vytvořený autory HamStet, podléhá licenci Creative Commons: Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Česko.

HamStet Creative Commons License 2001-2021
Nahoru Nahoru